Једнодневна екскурзија ученика других разреда и Крушедола одржала се 04.05.2026. Ученици су по лепом, сунчаном дану кренули у Суботицу и Палић. Градску кућу, лепу, ,плаву,, фонтану и друге знамените грађевине смо посетили у Суботици. После тога смо посетили зоолошки врт на Палићу. У шетњи и разгледању смо провели значајан део времена. Остатак дана чинила је шетња Палићем крај језера. У Ириг смо стигли око 19 часова.

4














