Ученици 4. разреда, заједно са својим другарима из Нерадина и Шатринаца, 4. маја су били на једнодневној екскурзији. Обишли си Карађорђев конак у Тополи и цркву Светог Ђорђа на Опленцу. Најзанимљивија им је била посета пећини Рисовачи коју су настањивали праисторијски људи и у којој су пронађени фосилни остаци животиња из леденог доба. Игру, дружење и шетњу наставили су у парку Буковичке бање. Након шетње направили су заједничке фотографије и пуни лепих утисака кренули кући.








