Мале олимпијске игре

У сарадњи са Спортским савезом општине Ириг ученици наше школе учествовали су на МОИ - окружном такмичењу ученика првог, другог и трећег разреда . Такмичење се одржало 25.05.2021. године у Сремској Митровици у хали "Пинки". Остварени су следећи резултати: 1. разред - треће место; 2. разред -четврто место, 3. разред -девојчице-треће место, 3.разред - дечаци -треће место. Такмичење је одржано уз поштовање свих епидемиолошких мера. Иако није било публике другари су навијали и бодрили са трибина екипе које су се такмичиле.Након такмичења уследило је лепо дружење и обилазак Сремске Митровице. Овим путем честитамо свим екипама наше школе на постигнутим резултатима , као и учитељицама Светлани Јаковљевић Духоњ, Мирјани Таглиавии и Драгани Пушић за припрему ових ученика за предстојећа такмичења.