Обележен Светски дан здраве хране

Недеља правилне исхране

У понедељак 14. 10. 2019. године докторица Јелена Илић и медицинска сестра Јованка Вукмировић одржале су предавање на тему "Правилна исхрана" у подручном одељењу у Ривици. Ученици од првог до четвртог разреда упознати су са значајем правилне исхране и уносом потребних намирница за њихов раст и развој. Након предавања су подељени пропратни материјали. У среду 16. 10. 2019. године посетили смо виноград породице Одровачки где смо се упознали са новим начином садње винове лозе "ВЕ- ЛИРА" , засладили смо се укусним грожђем и научили каkо се уз минималну употребу хемикалија може са успехом добити квалитетно грожђе. У четвртак 17. 10. 2019. године посетили смо "Еко пијацу" коју су организовали наши другари из вртића "Дечија радост". Након лепог дружења засладили смо се и здравим ,органским воћем.