ПРОГРАМ АКТИВНОСТИ ЗА ВРЕМЕ ТРАЈАЊА ДЕЧИЈЕ НЕДЕЉЕ

ОД 07. ДО 11. 10. 2019. ГОДИНЕ

Понедељак 07.10.2019. године

• Буквар дечијих права- „Да право свако - дете ужива лако “- обележавање 30-то годишњице Конвенције о правима детета
  • Отварање Дечије недеље, упознавање са обавезама и правима детета а све у оквиру овогодишње теме.

Уторак 08.10.2019. године

• Ликовна радионица - “Грнчар”- упознавање деце са старим занатом , прављење посуда, накита од глине, дас - масе,

Среда 09.10.2019. године

• Луткарска представа „ Седам снежана и патуљак“ ( дивна бајка којој је писац изокренуо садржај и седам размажених принцеза креће у потрагу за једним принцом)

Четвртак 10.10.2019. године

• Спортске игре – радионица са родитељима ( полигон старих игара из детињства наших родитеља) -Дан отворених врата –спортски терен

Петак 05.10.2018. године

• Посета породичном домаћинству и винарији “Одровачки”, упознавање деце са домаћим животињама, учење речи на енглеском језику, разговор са деком у винском подруму и приче о његовом детињству.
  • Учимо нове речи на енглеском језику као и песмицу о “Гушчарици”.

Учитељице Гордана Фодог

Слађана Хорват