Недеља сећања и заједништва

Током Недеље сећања и заједништва од 4. до 8. маја у нашој школи организоване су разноврсне радионице.
Ученици нижих разреда из Ирига заједно су радили на изради плаката о пријатељству, разговарали о важности заједништва у школи, правили ланац пријатељства и цртали ликовне радове којима су украсили зидне паное. Ученици из Нерадина су цртали добро дело које су видели код другара, писали и штампали поруке о добрим делима и налепили на ,,Зид добрих дела''. Ученици су још једном научили како да чувају једни друге и да се кроз сарадњу, разумевање и пријатељство ствара безбедна и срећна школа.